علیمردانی: آدم‌های زیادی در سینما پولشویی می‌کنند

علیمردانی گفت: در این سال‌ها خیلی‌ از فیلمسازان برای اینکه پولی از جیب نگذارند، دست به دامن پول‌هایی می‌شوند که از بیرون به سینما تزریق می‌شود. سینمای ایران به وسیله‌ای برای پولشویی تبدیل شده و آدم‌های بسیار زیادی دارند در سینما پولشویی می‌کنند.

علیمردانی: آدم‌های زیادی در سینما پولشویی می‌کنندبه گزارش خبرداغ به نقل از برترین ها: روزنامه جوان با هاتف علیمردانی کارگردان فیلم کلمبوس مصاحبه ای انجام داده است.

علیمردانی در بخشی از این مصاحبه با اشاره به مشکلات سینما گفته است:

در این سال‌ها خیلی‌ از فیلمسازان برای اینکه پولی از جیب نگذارند، دست به دامن پول‌هایی می‌شوند که از بیرون به سینما تزریق می‌شود. سینمای ایران به وسیله‌ای برای پولشویی تبدیل شده و آدم‌های بسیار زیادی دارند در سینما پولشویی می‌کنند. از طریق پولشویی، تو حداقل 20 درصد از پول را هم بتوانی وارد سیستم کنی، برنده‌ای. الان از طریق سینما می‌شود حول و حوش 40 درصد پولت را بشویی و وارد سیستم کنی. سریال‌ها و فیلم‌های زیادی در شبکه نمایش خانگی و سینمای ایران وجود دارند که به وسیله پولشویی تولید می‌شوند.

گفتنی است رسانه های جریان اصولگرا مدتی پیش در واکنش به مصاحبه محمدجواد ظریف که از وجود پولشویی در کشور خبر داده بود برآشفته شدند.

Let’s block ads! (Why?)

Source: فرهنگی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *